محل تبلیغات شما

بنظر شما کسی پیدا میشه که بگه من از اینکه همسرم بهم خیانت کنه، هیچ مشکلی ندارم؟ مسلما برای هیچ زن و مرد سالمی خوشایند نیست که همسرشون به زندگی مشترک بی تعهد باشه و با نفر سومی وارد رابطه بشه. حالا با توجه به این موضوع،فکر می کنین که چند درصد از آدمها شش دانگ حواسشون به رابطشون هست و دارن براش کاری انجام میدن؟ چند درصد از افراد به دنبال این هستن که مهارت رابطه موثر رو یاد بگیرن و اون رو در زندگیشون اجرا کنن؟ چند نفر به دنبال این هستن که رفتارهای مخرب و دافعه دار رو از زندگیشون حذف کنن؟ چقدر از افراد، نیازها و خواسته های همسرشون رو می شناسن و برای پاسخ دادن به اونها کاری انجام میدن؟ اگه قرار باشه که به همه این موارد بی توجه باشیم،چرا انتظار داریم که همه چیز سر جای خودش باشه و هیچ اتفاقی هم نیفته؟ به مراجعم میگم که به همسرت ابراز احساس می کنی؟ جواب میده که نه بابا، پررو میشه، از فرد دیگه ای می پرسم که نمی خوای دست از این رفتارهای مخرب کنترل گری و بازجویی ها و . برداری؟ میگه که اگه ازش نپرسم که دیگه خیالش راحته و هر کاری دلش خواست می کنه. وقتی که ظرفهای نیاز یک نفر توسط همسرش پر نشه و بهش بی توجهی بشه و با دیدگاهی مثل"پررو میشه"یا"مگه اون به خواسته های من توجه می کنه که من کاری براش انجام بدم" و . به رابطه نگاه بشه، بنظر شما خیلی عجیب و غریبه که این فرد ناخواسته و یا خواسته به طرف نفر سومی لیز بخوره که می بینه داره ظرفهای نیازش رو پر می کنه؟ البته باید همین جا تاکید کنم که حرف من این نیست که هر کسی در رابطه با همسرش کمبودی احساس می کنه، مجوزی داره برای خیانت و اصلا مورد تایید من نیست . این موضوع رو از این جهت عنوان کردم که بیشتر از همیشه در فکر آبیاری باغچه زندگی مشترک و وجین علفهای هرز رابطتون باشید.

این دفعه حالشو می گیرم

بدبخت شدم-نمیشه کاریش کرد

تقلب تقلبه، کوچیک و بزرگ نداره

رو ,کاری ,نفر ,رابطه ,انجام ,خواسته ,نیست که ,دنبال این ,به دنبال ,چند درصد ,هستن که ,کاری انجام میدن؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها