محل تبلیغات شما

دیروز همسرم تعریف می کرد که ظاهرا متوجه شده بودن که در یکی از خونه های شهر. مقدار قابل توجهی دستکش های بیمارستانی بصورت قاچاق انبار شده و وقتی که از محل مورد نظر بازدید کردن دیدن که مقدار قابل توجهی دستکش که از چین وارد شدن ، در کیسه هایی نگهداری می شدند و بعد در بسته هایی که تاریخ تولید و انقضا هم داشت بسته بندی می شد

نکته تاسف برانگیز ماجرا در این قسمت بود که در این محل ،مرغ و خروس و سگ و اسب هم نگهداری می شدند. یه لحظه فکر کنید که از نظر بهداشتی چه شود؟

قراره  این دستکش ها در بیمارستانها توزیع و استفاده بشه

داشتم با خودم فکر می کردم که واقعا این آدمها حتی یک درصد هم فکر نمی کنن که عواقب این کار می تونه گریبان همسر،فرزندان و یا عزیزان خودشون رو هم بگیره؟

یعنی اصلا این احتمال وجود نداره که بصورت اتفاقی، فردی از اعضای خانواده خود این افراد راهی بیمارستانی بشن  و همین دستکش های غیر بهداشتی نصیب اونا بشه؟

چوب تلنگر رو برداشتم و به خودم زدم که خودت چقدر حواست هست که درست کار کنی و زندگی کنی؟ آیا خودت جایی کم فروشی نمی کنی؟

بعضی وقتها ما کارهای دیگران برامون خیلی فاجعه و بد بنظر می رسه و ممکنه به مدل دیگه و در سطحی کوچکتر هم خودمون داریم یه کارهایی انجام می دیم که بنظرمون هم نمیاد که خب ممکنه این کار هم به نوعی  تقلب و  یا کم فروشی  حساب میشه

پس بیایم پرونده خودمون رو دقیق تر بررسی کنیم و اگه یه جایی که حتی ممکنه خیلی کوچیک و بی اهمیت جلوه کنه، داریم زیرابی می زنیم و تقلبی می کنیم و توجیهمون هم اینه که بابا حالا مگه چی میشه، مردم دارنهمون جا به خودمون هشدار بدیم که ضربه های سنگین تری از جای دیگه و کسی دیگه ممکنه بخوریم .

بیایم از این به بعد متعهدانه تر زندگی کنیم چون وقتی به اولین مهره دومینو ضربه بزنیم در نهایت آخرین مهره روی سر خودمون بر می گرده.

این دفعه حالشو می گیرم

بدبخت شدم-نمیشه کاریش کرد

تقلب تقلبه، کوچیک و بزرگ نداره

هم ,خودمون ,های ,ممکنه ,دستکش ,رو ,که از ,این کار ,دیگه و ,مقدار قابل ,قابل توجهی ,قابل توجهی دستکش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردار آسمانی