محل تبلیغات شما

چند روز پیش مراجع متاهلی داشتم که وارد رابطه با نفر سومی شده بود و خودش می گفت اصلا فکر نمی کردم که اینطوری درگیر بشم،این خانم تعریف می کرد که چون با رئیسشون هم مسیر بودن،اون آقا هر روز ایشون رو به خونشون می رسوندن و در ابتدا همه چیز کاملا عادی بود و مشکلی احساس نمی شد و حتی همسر این خانم هم در جریان بودن تا اینکه بعد از مدتی .

خیلی وقتها از مراجعینم می شنوم که اصلا فکرش رو هم نمی کردند که روزی درگیر این موضوع شوند و می گن مثلا از اول می گفتم که خب همکارمه، مگه چی میشه ؟ دارم باهاش درددل می کنم، یا خب رئیسمه، مگه چی میشه که هر روز منو تا خونه می رسونه و .

شما خودتون چقدر این "مگه چی میشه ها" را در زندگی و روابط کاری و اجتماعی تون بکار می برین؟ و یا از زبان دیگران می شنوین؟

کمی بیشترحواستون به چهارچوب روابطتون با دیگران باشه، بعضی وقتها موضوعات پیش پا افتاده و عادی ای مثل یه درد دل ساده، یه کنجکاوی و . شروع یک لغزندگی رو می تونه باعث بشه. نگید که من حواسم هست،چون این جمله ایه که از خیلی از افراد شنیدیم و بعدها داستان از قرار دیگری شد.

خیلی از این موضوعات پیش پا افتاده و مگه چی میشه ها داستان غم انگیز امروز مراجعین منه که زندگیشون دچار بحران شده.

کمی بیشتر تامل کنید و رابطه های اجتماعی خود را هوشیارانه تر مدیریت کنید و با یادگیری مهارتهای ارتباطی ،رابطه خود با همسرتان را پایدارتر نمایید.

این دفعه حالشو می گیرم

بدبخت شدم-نمیشه کاریش کرد

تقلب تقلبه، کوچیک و بزرگ نداره

میشه ,چی ,مگه ,هم ,رو ,نمی ,مگه چی ,چی میشه ,خیلی از ,بود و ,افتاده و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلسله دروس معارف اسلامی دبیران فیزیک شهرستان شهریار